Blog

PESTKI WIŚNI TERMOFOR Naturalne i skuteczne rozwiązanie na ból i stres

Jeśli szukasz naturalnej metody do walki ze stresem i bólem, termofor z pestkami wiśni może być bardzo pomocny. Pestki wiśni, coś co wyrzucamy po zjedzeniu lub zaprawieniu wiśni mają zdrowotne, szerokie i niesamowite właściwości, które odpowiednio użyte przyniosą Ci ulgę w bólu.
Data dodania 15/07/2023

GŁADKA POŚCIEL

Gładka pościel to must have wyposażenia każdej sypialni. Niezależnie od jej metrażu czy stylu w jakim jest urządzona. Jeden komplet gładkiej pościeli jest koniecznością w każdym domu. Jeśli uważasz, że to tylko pościel, to przeczytaj wpis. To AŻ pościel, którą trzeba wybrać starannie i umiejętnie, żeby służyła lata, była uniwersalna i otulała do snu.
Data dodania 24/03/2023

ŁUSKA GRYKI do czego służy, jakie ma właściwości i w czym pomaga.

Może nie wszyscy o tym wiedzą ale łuska gryki wcale nie jest odpadem, odpowiednio wysuszona i wyselekcjonowana jest ekologicznym, naturalny wypełnieniem do poduszek, materacy, puf i wałków. Takie wypełnienie jest roślinne, antyalergiczne, odpowiednie dla wegan i dla osób żyjących w duchu zero waste i slow-life. Poduszka z łuską gryki ma wiele zdrowotnych właściwości dla Twojego ciała i ducha. Jakie? Przeczytaj artykuł.
Data dodania 16/12/2022

Dlaczego pościel bawełniana jest najlepszym wyborem do sypialni?

Minimalistyczna, jednokolorowa pościel bawełniana, co musisz o niej wiedzieć? Tekstylia sypialniane mają być nie tylko ładne i w naszym guście. Muszą też spełniać swoją rolę, która jest bardzo ważna. Przecież to, czy będziemy dobrze spać nie zależy tylko od materaca i poduszki. To właśnie pościel otula nasze ciało podczas snu. Dlatego, jest tak ważna. Tekstylia sypialniane powinny nam zapewnić komfort snu i estetykę, której potrzebujemy.
Data dodania 11/04/2022

TERMOFOR Z PESTEK WIŚNI - Czy to działa? W czym pomaga? Dlaczego wiśnie?

Termofor z pestek wiśni to nie jest żadna eko-nowinka, tylko odkurzony naturalny sposób na wiele dolegliwości bólowych dla dorosłych i dla dzieci, dla młodych mam, pasjonatów sportu, dla kobiet z bólami menstruacyjnymi i wielu innych osób. Nie jedna babcia kilkadziesiąt lat temu szyła takie termofory dla swoich dzieci i wnucząt. Wiadomo przecież, że dużo babcinych sposobów funkcjonuje w naszym codziennym życiu przy różnych dolegliwościach. Zanim
Data dodania 30/03/2022
Loading...