Na Ziarnku producent termoforów i poduszek z naturalnym wypełnieniem

Cześć, miło nam, że tu jesteś i chcesz wiedzieć o nas więcej :)
Na Ziarnku powstało dość spontanicznie w 2021 roku w grudniowy chłodny wieczór, szukaliśmy pomysłu na życie z pasją. Pierwsza myśl to poduszki gryczane. Druga to termofory z pestką wiśni. Trzecia - opaski z solą i siemieniem. Nazwa przyszła do głowy sama, małe łuski do spania i relaksu - Na Ziarnku.
Wiedzieliśmy od początku, że będziemy szukać lokalnych i Polskich dostawców i że wszystko będzie ubrane w naturalne tkaniny. Wiedzieliśmy, że ilość plastiku będzie zmniejszona do minimum a nasze produkty będą zachwycały ludzi, którym zależy na środowisku. W taki sposób powstała rodzinna firma, w której szyjemy poduszki z naturalnym wypełnieniem, termofory, opaski relaksacyjne i pościele. 
Co rusz szukamy nowych wzorów, szyjemy prototypy, żeby wprowadzić nowe ciekawe produkty. Rozwijamy się, uczymy, spotykamy ciekawych ludzi, którzy też robią to co lubią i z takimi współpracujemy.
Ziarnkowe produkty nie tylko są ładne, są przede wszystkim pożyteczne, bezpieczne i naturalne. Większość z nich zwalcza i pomaga w uporaniu się z wieloma dolegliwościami bólowymi, więcej możesz przeczytać o tym tutaj.
Każdy produkt Na Ziarnku przechodzi przez nasze ręce od momentu wyporu tkanin i wypełnień, przez krojenie i szycie, po pakowanie. Zamawiając u nas, możesz być pewny jakości, dbałości o detale i tego, że to co roimy robimy z pasją i w zgodzie z naturą.
Jeśli chciałbyś wiedzieć co słychać u nas na bieżąco, zapraszamy Cię na nasz IG i FB, fajnie jeśli będziesz z nami i zostawisz po sobie ślad.

Pozdrawiamy,
Zespół Na Ziarnku.
 

Telefon kontaktowy

+48 663 074 963

emeil

pracownia@naziarnku.pl

Dane firmy:

Pracownia EM

Ewa Mikołajczyk

ul. Spółdzielcza7/2

63-600 Kępno

NIP: 6192004929

Regon: 302257751

mBank

77 1140 2004 0000 3302 8191 6235

na ziarnku

Loading...