Opaski Relaksacyjne Kompresy Relaksacyjne

Opaski Relaksacyjne

Opaski relaksacyjne z dwoma wypełnieniami do wyboru, solą himalajską lub siemieniem lnianym. Uszyte z pięknego lnu i bawełny z pięknym naturalnym drukiem. Pomocne przy problemach z zasypianiem, chorobach zatok, idealne do efektywnego relaksu.

Opaska kompres z solą himalajską będzie odpowiednia dla osób, które często chorują na zatoki. Taką opaskę można podgrzewać w piekarniku lub w mikrofali i przykładać na zatoki, przyniesie to ulgę w bólu i odetka nos. Dodatkowo, można ja skropić olejkiem eterycznym. Opaskę z solą himalajską można też używać jako chłodny kompres na stłuczenia i oparzenia. Schłodzony kompres z solą himalajską świetnie upora się z opuchniętymi oczami.

Opaska z siemieniem lnianym przyjemnie odciąży Twoje zmęczone oczy po całym dniu pracy przed komputerem. Dzięki niej Twoje oczy poczują ulgę. Pomoże Ci się zrelaksować, wyciszy, uspokoi i pomoże zasnąć. Jest na tyle mała, że możesz ją zabierać do pracy i używać w przerwie. Twoje oczy podziękują Ci za to. Opaski relaksacyjne świetnie sprawdzą się w formie prezentu dla bliskiej osoby, która lubi rzeczy piękne, praktyczne i naturalne.

Nasze opaski szyjemy z naturalnych tkanin a zapakowane są w zgodzie z naturą, bez używania plastiku.

Loading...