Termofor z pestakami wiśni i lawenda, wzbogacone dodatakiem lawendy

Termofor z Pestakami Wiśni i Lawenda

Termofor z pestek wiśni z lawendą, to nie tylko ukojenie bólu ale też uspokojenie.


Właściwości, które ma w sobie oczyszczona, dokładnie wysuszona i wyselekcjonowana pestka wiśni nie mają sobie równych w walce z dolegliwościami bólowymi. Dlaczego? Bo pestka wiśni jest prozdrowotna. Od bardzo dawna stosowana w medycynie naturalnej.
Poza magiczną mocą magazynowania temperatury, pestka wiśni w termoforze dodatkowo przynosi ukojenie poprzez szelest.
Gdy położysz na niej głowę działa jak mikromasaż i rozluźnia mięśnie, które kurczą się przez stres, przemęczenie i życie w szybkim tempie.
 
Lawenda nie tylko pięknie wygląda w ogrodzie, przede wszytskim ma bardzo silne działania astystersowe, antyseptyczne, uspokajające i kojące. W termoforze wypełnionym pestkami wiśni lawenda to dodatek, który jest aromaterapią uspokajająca dla naszego układu nerwowego.

Stosuj termofor nie tylko gdy boli Cię brzuch lub masz zmarznięte stopy. Termoforu z pestkami wiśni mozesz używać jako poduszki, do spania, do relaksu lub przy wielogodzinnej pracy biurowej. Taka poduszka włożona między fotel a odcinek szyjny, przyniesie ulgę Twoim plecom działając jak delikatny masaż. A dodatek lawendy uspokoi, skołatane nerwy i wyciszy Cię w stresujących sytuacjach.

Loading...